+380 (95) 526 00 45
(пн - пт, 09:00-18:00)

Джонсан - CV09839

Breed
Алопекіс
Sex
Male
Age
1 year
Size

My profile is on

I am sponsored:

МКП «Центр стерилізації тварин»


Skills


I like

No information

I need love and care

No information

Additional information

No information

МКП «Центр стерилізації тварин»

МКП "Центр стерилізацї тварин" - це ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин. Наші завдання - зменшення кількості безпритульних собак  та котів на вулицях Чернівців, безпека співіснування безпритульних тварин та мешканців міста, відповідальність власників тварин за своїх улюбленців та популяризація гуманного ставлення до тварин.

Меморандум про спільне використання міжнародної системи ідентифікації тварин Аnimal-id підписав 21 квітня міський голова Олексій Каспрук та керівник ГО «Міжнародні системи реєстрації» Віктор Копач. Аnimal-id.info – це сучасна некомерційна міжнародна платформа, яка об’єднує: • Національні та локальні бази даних ідентифікованих тварин • Міжнародні сервіси пошуку загублених тварин • Сервіс адаптації безпритульних тварин Animal-id.info – це єдина некомерційна база даних, яка приймає і об’єднує інформацію про тварин, ідентифікованих: транспондером (мікрочіпом) стандарту ISO 11784 всіх виробників, візуальної міткою (вушна кліпса, жетон), а також на основі генетичних маркерів (код ДНК). На базі платформи діє комплекс зручних сервісів для ідентифікації тварин у містах. З метою реєстрації тварин та внесення подальшої необхідної інформації, працюють спеціалізовані он-лайн кабінети для власників тварин, ветеринарів, кінологічних клубів, громадських організацій і комунальних підприємств. Інформація синхронізується з найбільшим міжнародним об’єднанням баз даних EuroPetNet. Згідно «Правил утримання домашніх тварин в м.Чернівцях» реєстрація тварин є обов’язковою. Міжнародна платформа Аnimal-id стане зручною базою для початку її впровадження. «Запровадження реєстрації тварин у Чернівцях є нагальною потребою і дозволить більш дієво вирішувати проблеми безпритульності тварин. Важливо, що над реалізацією цієї ідеї спільно працює влада, комунальне підприємство МКП "Центр стерилізацї тварин" та активні, небайдужі чернівчани. Ми шукали механізм, який буде доступний та зручний для мешканців міста і дозволить оперативно запустити процес реєстрації. Вдячні ініціаторам проекту Аnimal-id за співпрацю та допомогу його реалізації в Чернівцях.

Сподіваюся,що чернівчани активно почнуть користуватися цим зручним сервісом», – зазначив міський голова Олексій Каспрук. Спільне використання міжнародної системи ідентифікації тварин – https://animal-id.info передбачає спільні заходи щодо ідентифікації домашніх тварин, моніторингу та обліку кількості тварин у місті, зменшення кількості безпритульних тварин, швидкого повернення тварин, які загубилися, а також підтримку громадських ініціатив щодо захисту тварин, здійснення контролю за вакцинацією тварин, зокрема, від сказу, інші дії спрямовані на підтримку та розвиток комфортного співіснування тварин та мешканців у Чернівцях, покращення санітарно-епідеміологічної ситуації в місті.

Phone

+380955260045

Email

sterelizcentr@gmail.com

Website
Address

Україна, Південно-Кільцева, 47

We are on the map